Trwa ładowanie strony...
Hide page preloader

Aranżacja powierzchni biurowej

Wyjątkowe zadanie jakim jest aranżacja powierzchni biurowych to znacznie więcej niż tylko zakup mebli spełniających jedynie swoje określone funkcje w firmie. Innowacyjna i profesjonalna aranżacja powierzchni biurowej, umożliwia również optymalne wykorzystanie dostępnej powierzchni podzielonej przez systemy działowe, instalację ergonomicznych mebli biurowych na zamówienie – stworzonych z myślą o komfortowej i efektywnej pracy pracowników, oraz estetyce współczesnego biura, które buduje w oczach klientów i współpracowników wizerunek firmy profesjonalnej, solidnej i stabilnej. W BFS Office posiadamy duże doświadczenie w branży meblarskiej i oferujemy nie tylko meble na zamówienie wysokiej jakości, ale również profesjonalne doradztwo w zakresie projektowania przestrzeni, oraz aranżacji powierzchni biurowych. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą lub skorzystania z bazy wiedzy naszych artykułów dotyczących takich tematów jak: meble pracownicze, wykładziny podłogowe, leasing mebli czy projektowanie powierzchni biurowych.

Zdrowie w biurze

Dobór mebli do biura, na co zwrócić uwagę , jak Czytaj więcej

Aranżowanie przestrzeni w firmie – współczesne biuro to coś znacznie więcej niż miejsce pracy

Oprócz walorów estetycznych, odpowiednio przemyślana aranżacja biura może przełożyć się Czytaj więcej

Meble pracownicze OXI

Aranżacja biura dla informatyka – na co zwrócić uwagę tworząc miejsce pracy dla web developera lub programisty

Web developerzy i programiści są dzisiaj jednymi z najbardziej poszukiwanych pracowników na rynku. Z tego względu specjaliści IT mogą przebierać w ofertach – nierzadko biorą pod uwagę również takie atuty jak komfortowe biuro zaaranżowane w ciekawym stylu. Co więcej warto podkreślić, że praca informatyka jest bardzo wymagająca, a odpowiednia aranżacja nie tylko przekłada się na większy komfort, ale również na większą efektywność pracy.

Więcej…

O czym należy pamiętać wybierając meble pracownicze?

Umiejętnie zaaranżowane biuro i odpowiednio dobrane meble sprzyjają efektywności i zapewniają maksymalny komfort pracy – tym samym mogą w znacznym stopniu ułatwić pracownikom wykonywanie codziennych obowiązków. Pytanie – na co zwrócić uwagę wybierając meble pracownicze?

Więcej…

meble pracownicze kobieta czerwone siedziska

Czemu Leasing Mebli staje się najpopularniejszym sposobem na finansowanie zakupu mebli do firmy?

Aranżacja powierzchni biurowych wymaga niejednokrotnie zakupu bardzo dużej ilości mebli w krótkim czasie. Stawia to przed przedsiębiorcą urządzającym siedzibę swojej firmy przed poważnym wyborem, jak i finansowym kosztem. Czy leasing mebli jest najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji?

Więcej…

wykładziny podłogowe dywanowe w sali konferencyjnej w biurze

Jakie wybrać wykładziny podłogowe do biura?

Wykładziny podłogowe są bardzo często wybierane na posadzkę do pomieszczeń biurowych, co zawdzięczają swoim licznym zaletom. W zależności od przeznaczenia danego pomieszczenia i charakterystyki powierzchni biurowej wykładziny podłogowe mogą zostać wybrane spośród wielu dostępnych materiałów naturalnych, jak i sztucznych.– oferując różne walory estetyczne, a także praktyczne zastosowania.

Więcej…

Meble gabinetowe dla menadżera VERTIGO

Projektowanie biur z pomysłem: Ergonomia w miejscu pracy

O ergonomii mówi się coraz częściej, odkąd jasne stało się, że komfortowe stanowisko pracy, oznacza dla danej firmy więcej niż tylko wygodę dla jej pracowników. Dziesiątki badań potwierdziły, że ergonomiczne stanowisko ma olbrzymi wpływ na efektywność wykonywanych przez pracowników zadań i obowiązków, a co za tym idzie – większe zyski dla firmy. Stąd też temat ten stał się kluczowy, gdy przychodzi czas na tworzenie powierzchni biurowych.

Więcej…

Firmowa przeprowadzka i aranżacja powierzchni biurowych w nowej siedzibie

Przeprowadzka głównej siedziby firmy do nowej lokalizacji przypomina trochę sytuację, w której mielibyśmy zmienić samochód w trakcie wyścigu. Na da się uniknąć, choć niewielkiej dezorganizacji pracy i utraty czasu. Jednak czym sprawniej uda się taką zamianę zorganizować, tym mniej cennych zasobów takich jak czas i energia zostanie utraconych.

Więcej…