Fotele biurowe Hellò Executive

GABINETOWE WYSOKIE OPARCIE  Rozwiązania o dużej wartości występują w Forsit w kwestii GABINETOWYCH FOTELI Z WYSOKIM OPARCIEM, unikalne linie oparcia w kształcie litery H. Tpicerowane oparcie z podparciem odcinka lędźwiowego, aby dopasować się do Twoich potrzeb. Fotel posiada również podłokietniki regulowane w trzech płaszczyznach, by zaspokoić potrzebę swobodnego ruchu. W celu zaoferowania maksymalnego komfortu, oparcie jest regulowanie w pięciu położeniach w przedziale 18 stopni i nachyleniem od 90 do 108 stopni z trzema pozycjami pośrednimi. Regulowane podparcie lędźwiowe podwyższa Twój komfort. Fotel jest również wyposażony w system wysuwanego siedziska.
SEMI-GABINETOWE  Wyposażone w najlepsze rozwiązania linii HELLŇ, SEMIGABINETOWE fotele zostały stworzone, aby były kompletnym, ekskluzywnym rozwiązaniem dla nowoczesnego profesjonalisty. Elegancja, design, estetyczne linie odzwierciedlają wyrafinowanie stulu Forsit i gwarantują komfort i funkcjonalność, które przetrwają długie lata.
Metaliczny srebrny kolor lub chromowana podstawa, z tapicerowanym siedziskiem i wspólnym elementem łączącym oparcie i podłokietniki, ucieszysz swoich gości oraz ozdobisz swoje miejsce pracy praktycznym i eleganckim akcentem.

Design Baldanzi & Novelli