Meble pracownicze

W dynamicznie zmieniającym się świecie, firmy dążą do maksymalizacji wykorzystania posiadanych zasobów. Wychodząc naprzeciw potrzebom współczesnych przedsiębiorstw, przygotowaliśmy szeroką ofertę mebli biurowych, które poprzez funkcjonalność, uniwersalność i ergonomię, sprzyjają efektywnej pracy. W zależności od potrzeb klientów wykonujemy również projekty pomieszczeń i dostarczamy wraz z kompletnym wyposażeniem.

Meble pracownicze a ergonomia pracy

Komunikacja jest podstawą w funkcjonowaniu współczesnych przedsiębiorstw. W naszej ofercie znajdują się meble biurowe, które pomogą stworzyć idealne warunki do pracy oraz zoptymalizować wykorzystywaną przestrzeń. Wygląd i wyposażenie biura ma wpływ na efektywność w pracy. Dla osób prowadzących aktywny tryb pracy proponujemy biurka z regulowaną wysokością blatów, które pozwolą na pracę na siedząco, jak również w pozycji stojącej. Ich uzupełnieniem może być bieżnia podbiurkowa, która zapewni odpowiednią ilość ruchu osobom aktywnym.

Meble pracownicze w „open-space”

Meble do pomieszczeń otwartych typu „open-space”, w których na jednej powierzchni znajduje się kilka, a nawet kilkanaście osób, muszą być przystosowane do częstej reorganizacji tej przestrzeni. Jednocześnie muszą umożliwiać komfortowe prowadzenie rozmów telefonicznych, a przy tym być estetyczne i przyjazne dla użytkowników. W naszej ofercie znajdują się meble spełniające wszystkie wspomniane warunki. Meble modułowe pozwolą na swobodną organizację miejsca pracy, natomiast meble ze ściankami oddzielającymi stanowiska pracy (np. do call center), stwarzają odpowiednie warunki do rozmów i umożliwiają pełną koncentrację.

Chcesz poznać pełną ofertę i dobrać meble pracownicze dla swojej firmy? Zadzwoń ! 602 272 750