W RAMACH STRATEGICZNEGO PARTNERSTWA WSPÓŁPRACUJEMY Z NASTĘPUJĄCYMI FIRMAMI, KTÓRYCH USŁUGI MOŻEMY POLECIĆ PAŃSTWU Z CAŁĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

POGOTOWIE TŁUMACZENIOWE

Jeśli potrzebujesz tłumaczenia pisemnego z gwarancją realizacji w terminie, w dowolnych kombinacjach, „z” i „na” ponad 55 języków – trafiłeś w idealne miejsce. Miejsce, w którym bez obaw możesz pozostawić nam tekst, który potrzebujesz przetłumaczyć – choćby na już.

Zrobimy to za Ciebie, dając 100% gwarancji usługi oraz pewność, że Twoim tłumaczeniem zajmie się najlepszy możliwy specjalista, a tłumacz ten będzie dla Ciebie dostępny za każdym razem, gdy będziesz miał pytanie lub wątpliwość.

A to wszystko w stylu Pogotowia Tłumaczeniowego – dokładnie i na czas.

Po to tu jesteśmy. Fachowcy dla fachowców.

Kontakt:

Katarzyna Wieleńska: +48 604 866 728

kontakt@pogotowietlumaczeniowe.pl

www.pogotowietlumaczeniowe.pl

 

AKMES

AKMES świadczy usługi doradcze związane z optymalizacją i organizacją dowolnego miejsca i stanowiska pracy. Działając w myśl zasady: „Dziś potrzeba, jutro rozwiązanie”, AKMES dostarcza materiały biurowe oraz wszelkie inne produkty (środki czystościowe, odzież roboczą i ochronną, artykuły spożywcze, akcesoria komputerowe), które służą polepszeniu obiegowi dokumentów, oszczędności czasu poświęconego organizacji pracy i wyszukiwaniu rzeczy potrzebnych do biura.

AKMES w swojej ofercie ma ponad 80 tys. produktów, z których możesz wybrać to, co najlepsze dla Twojego biznesu. Bogata oferta pozwala nam nieustannie podnosić komfort i profesjonalizm pracy Twojego biura, dzięki czemu Ty możesz w pełni koncentrować się na celach swojej firmy.

AKMES to prawdziwy przyjaciel Twojego biura, biznesu i miejsca pracy.

Infolinia: +48 22 121 01 01

Kontakt:

Andrzej Kania: +48 601 525 611

andrzej.kania@akmes.pl

www.akmes.pl

 

KOMPANIA INFORMATYCZNA

Kompania Informatyczna pomaga polskim firmom żyć w symbiozie z technologią. W naszej firmie pracują specjaliści, których wiedza jest potwierdzona uznawanymi na całym świecie certyfikatami (np. Microsoft). Zapewniamy wsparcie techniczne, pomoc w sprawach komputerowych. Specjalizujemy się w ochronie danych oraz zapewnieniu ciągłości działania infrastruktury. Naszą misją jest zapewnienie najwyższych standardów profesjonalnej obsługi, które dotąd zarezerwowane były dla rynku korporacyjnego – dla naszych rodzimych, mniejszych firm w cenie, na którą mogą sobie pozwolić.

Kompania Informatyczna Sp. z o.o.
ul. Czereśniowa 98 lok. 230
Warszawa

Telefon do biura: 22 350 78 09

Telefon do opiekuna technicznego: 509-416-760
Telefon ws umów/ofert: 504-174-014

kontakt@kompania.it

www.kompaniainformatyczna.pl

 

FIX & PRINT

Fix&Print jest oficjalnym i certyfikowanym partnerem KONICA MINOLTA. Firma dostarcza i instaluje najbardziej wydajne w eksploatacji kopiarki, oferując jednocześnie spersonalizowane doradztwo oraz wybór rozwiązań idealnych dla konkretnej firmy. Fix&Print dysponuje również stałą i pełną gamą materiałów eksploatacyjnych (tonery, wkłady światłoczułe, bębny, pasy transferowe, pojemniki na zużyte tonery itp.) i pracuje wyłącznie na oryginalnych materiałach i częściach. Dzięki wykwalifikowanej kadrze, firma zapewnia najwyższą jakość wykonywanych usług i daje na to gwarancję.

Fix&Print: naprawa i serwis drukarek, naprawa i serwis kserokopiarek, sprzedaż kopiarek Konica Minolta, czyli konkretne rozwiązania w zakresie druku dla każdej firmy.

 

Kontakt: 

Michał Gołębiewski: +48 532 262 941

Artur Jankowski: + 48 784 079 052

biuro@fixandprint.pl

www.fixandprint.pl