Pomieszczenia otwarte typu open-space pozwalają na łatwiejszą komunikację między pracownikami, a przy tym maksymalizują wykorzystanie powierzchni biurowej. Dlatego też współczesne przedsiębiorstwa bardzo chętnie decydują się na takie wykorzystanie powierzchni. Minusem takiego zastosowania może być permanentny szum, wywołany rozmowami telefonicznymi oraz komunikacją pomiędzy pracownikami. Rozchodzi się on po całej przestrzeni, co prowadzi do spadku koncentracji i efektywności pracy. Aby temu zapobiec, proponujemy ekrany wyciszające oraz systemy działowe.

Ekrany wyciszające z naszej oferty, mogą być wykorzystywane zarówno do pomieszczeń o dużym natężeniu dźwięków, jak i sal konferencyjnych (w celu stworzenia atmosfery poufności spotkań). Panele dźwiękochłonne są nie tylko funkcjonalne, ale i estetyczne. Można je stosować na ścianach, sufitach czy ściankach działowych, a także pomiędzy wydzielonymi strefami dla pracowników.

Decydując się na biuro w planie otwartym, nie trzeba rezygnować z wydzielania powierzchni pracy. Proponowane przez nas systemy działowe idealnie nadają się do odseparowania stanowisk pracy, tworząc efektywną przestrzeń biurową, która w razie potrzeby może być swobodnie reorganizowana. Estetyka, funkcjonalność oraz wszechstronność zastosowań tego produktu sprawia, że jest nieodłącznym elementem pomieszczeń biurowych.

Chcesz poznać pełną ofertę i dobrać systemy działowe dla swojej firmy? Zadzwoń ! 602 272 750