Wykładziny dywanowe – podstawa w projektowaniu przestrzeni

Zajmujemy się dystrybucją najwyższej jakości wykładzin dywanowych w płytkach oraz wykładzin w rolkach. Firmy, z którymi współpracujemy, należą do ścisłej czołówki producentów, którzy wyznaczają kierunki rozwoju branży w zakresie cech użytkowych, wzornictwa oraz umiejętności kreowania nowych rozwiązań.

Co zyskujesz, decydując się na wykładziny podłogowe?

Istnieje wiele powodów, dla których nowoczesne wykładziny podłogowe cieszą się coraz większą popularnością. Oferują one szeroki wybór kolorów i wzorów. Dzięki temu masz możliwość wyboru zarówno klasycznych motywów, jak również faktur i przetłoczeń nadających wykładzinie bardzo nowoczesny wygląd, a nawet stworzenia indywidualnego projektu i nadruku dedykowanego tylko dla Twojej powierzchni. Realizując takie zindywidualizowane zamówienia, udzielamy oczywiście wsparcia związanego z ułożeniem wykładziny.

Czym charakteryzują się dobrej jakości wykładziny podłogowe?

  • Wyjątkowa trwałość – wykładziny biurowe są produktami na lata, czego dowodem jest 10 letnia gwarancja producenta. Jakiekolwiek uszkodzenia wykładziny nie oznaczają konieczności jej wymiany w całym pomieszczeniu, a jedynie uszkodzonej płytki.
  • Szeroka kolorystyka – dzięki szerokiej gamie kolorystycznej w jakiej dostępne są wykładziny podłogowe, jak również różnorodności dostępnych faktur, możesz uzyskać wzór, który będzie elementem charakterystycznym dla Twojego biura.
  • Wytłumianie dźwięków — Wykładziny podłogowe lepiej niż inne powierzchnie pochłaniają dźwięki, zapewniając większy komfort pracownikom, jak i Klientom.
  • Przyjemniejsza temperatura — Powierzchnia pokryta wykładziną jest cieplejsza zarówno od strony wizualnej, jak i dosłownie. Dzięki właściwościom izolacyjnym wykładzin poczujesz różnicę temperatury nawet przez buty o cienkiej podeszwie.
  • Bezpieczeństwo – Dzięki materiałom użytym w produkcji wykładziny, uzyskujesz antypoślizgową i antystatyczną powierzchnię, która zapewni łagodniejsze „lądowanie” każdej osobie i każdemu urządzeniu, jakie ewentualnie na nią upadnie. Zaleta, którą warto mieć po swojej stronie bez względu na to, czy po wykładzinie poruszają się głównie Twoi pracownicy, czy klienci.